Razredna nastava - Orašje

Marija Nedić, asistentica

Ponedjeljak, 05 Lipanj 2017 09:33
 
Predavanja, Cetvrtak,08.06
12h-13:30h - Vokalni praktikum,1.g., RN

13:30h-15h - Vokalno instrumentalni praktikum2, 2.g., RN

Raspored predavanja Opširnije...


Raspored predavanja za razrednu nastavu ljetni semestar

Ponedjeljak, 27 Veljača 2017 08:16

 

Razredna nastava - ožujak

6 15:00-18:00

Metodika nastave TZK-a 3

Treća godina

prof.dr.s.c Mladen Kvesić,
7 10:00-13:00

Metodika nastave TZK-a 1

druga godina

prof.dr.sc. Mladen Kvesić
9 15:00-18:00

Metodika nastave glazbene kulture 3

(četvrta godina)

 
9 15:00-17:00

Metodika nastave likovne kulture 3

(treća godina)

mr.art.Mario Šunjić, asist.
10 15:00-18:00

Metodika nastave glazbene kulture 3

(četvrta godina)

 
10 9:00-12:00

Metodika nastave likovne kulture 1

(druga godina)

mr.art.Mario Šunjić, asist.
10 14:00-17:00

Metodika nastave likovne kulture 3

(treća godina)

mr.art.Mario Šunjić, asist.
10 8:00-10:00

Geografija

(prva godina)

dr.sc. Mirjana Milićević, doc.
11 10:00-11:30

Metodika nastave likovne kulture 1

(druga godina)

mr.art.Mario Šunjić, asist.
 11 9:00-12:00 

Metodika nastave glazbene kulture 1

( treća godina)

13.3.2017. 15:00-18:00

Povijest 

(treća godina)

dr.sc. Tihomir Zovko, doc.
14.3.2017. 9:00-12:00 i 15:00-18:00

Povijest

(treća godina)

dr.sc. Tihomir Zovko, doc. 
15.3.2017. 9:00-12:00

Povijest 

(treća godina)

dr.sc. Tihomir Zovko, doc. 
13 15:00-18:00

Osnove pedagogije 

(prva godina)

Tina Vekić, v.asistentica
14 9:00-12:00 i 15:00-18:00

Osnove pedagogije 

(prva godina)

Tina Vekić, v. asistentica
15.3. 9:00-12:00

Osnove pedagogije

(prva godina)

Tina Vekić, v. asistentica
16.3.2017. 15:00-18:00

 Uvod u znanost o književnosti

(treća godina)

dr.sc. Marko Tokić, doc. 
17.3.2017. 15:00-18:00

 Metodika nastave hrvatskog jezika 2

(četvrta godina)

dr.sc. Marko Tokić, doc. 
 17.3.  9:00-12:00 i 15:00-18:00

 Zaštita prirode

(druga godina)

dr.sc. Mate Živković, doc.
 18.3.2017. 9:00-12:00

Zaštita prirode

(druga godina)

dr.sc. Mate Živković, doc. 
18.3.2017. 9:00-12:00   dr.sc. Mate Živković, doc. 
       
23.3.2017. 9:00-12:00 i od 15:00-18:00

Dječja književnost 

(druga godina)

dr.sc. Šimun Musa, red. prof.                        
23.3.2017. 9:00-12:45 i 15:00-18:45

Hrvatski jezik 2

(prva godina)

doc.dr.sc. Marija Musa
23.4.2017. 9:00-14;30 Mediji i zaštita maloljetnika (četvrta godina) doc.dr.sc. Ilija Musa
24.4.2017. 9:00-12:00

Mediji i zaštita maloljetnika

(četvrta godina)

doc.dr.sc. Ilija Musa
24.3.2017. od 9:00-11:00

Dječja književnost

(druga godina)

dr.sc. Šimun Musa, red. prof. 
24.3.2017. 9:00-11:45

Hrvatski jezik 2

(prva godina)

doc.dr.sc.Marija Musa
24.3.2017. 13:00-16:00

Računalni praktikum

(prva godina)

prof.dr.sc. Tonćo Marušić
25.3.2017. 9:00-12:00

Računalni praktikum

(prva godina)

prof.dr.sc. Tonćo Marušić
29.3.2017. 16:00-19:00

Scenska kultura 

(prva godina)

Maja Lasić, asistentica
30.3.2017.  9:00-12:00

Scenska kultura

(prva godina)

Maja Lasić, asistentica
31.3.2017. 14:00-18:00

Didaktika

(druga godina)

Anita Imre, asistentica
       
     
 29.3.2017.  15:00-18:00

 Matematika 2

(druga godina)

 prof.dr.sc. Ljiljanka Kvesić
30.3.2017. 9:00-12:00

Matematika 2

(druga godina)

prof.dr.sc. Ljiljanka Kvesić
30.3.2017. 9:00-12:00 i 13:00-16:00 Pedagogija djece s posebnim potrebama (treća godina) mr.sc. Katarina Pinjuh, v. asistentica 
       
30.3.2017. 15:00-18:00

Matematika 2

(druga godina)

prof.dr.s.c Ljiljanka Kvesić
31.3.2017. 9:00-12:00

Metodika nastave matematike 2

(treća godina)

prof.dr.sc. Ljiljanka Kvesić

 1.4  Ivana Vasilj, asistentica
3.4.2017. 15:00-18:00

Zaštita prirode

(druga godina)

dr.sc. Mato Živković, doc. 
 4.i 5. travanj.2017.  9:00-12:00

Zaštita prirode

(druga godina)

dr.sc. Mato Živković, doc.
3,.4.2017. 15:00-18:00

Osnove pedaogije

(prva godina)

Tina Vekić, asistentica
4.4.2017. 9:00-12:00 i 15:00-18:00

Osnove pedagogije

(prva godina)

Tina Vekić, asistentica
5.4.2017. 9:00-12.00

Osnove pedagogije

(prva godina)

Tina Vekić, asistentica
7.4.2017. 16:00-19:00

Metodika nastave TZK-a 3

(Treća godina)

prof.dr.sc. Mladen Kvesić
6.4.2017. 16:00-19:00 Metodika nastave glazbene kulture 3 (četvrta godina)  
7.4.2017. 10:00-12:00

Metodika nastave TZK-a 1

(druga godina)

prof.dr.sc. Mladen Kvesić
7.4.2017. 9:00-12:00 Metodika nastave glazbene kulture 1 (treća godina)  
6.4.2017. 9:00-12:00

Psihologija djetinjstva

(prva godina)

ddr.sc. Lidija Pehar, red. prof.
6.4.2017. 14:00

Pedagoška psihologija 2

(druga godina)

ddr.sc. Lidija Pehar, red. prof.
8.4.2017. 10:00-12:00

Metodika nastave TZK-a 1

(druga  godina)

prof.dr.sc. Maden Kvesić
7.4.2017. 8:00-10:00

Pedagoška psihologija 2

(druga godina)

 

ddr.sc. Lidija Pehar, red. prof.
7.4.2017. 10:00-12:00

Psihologijadjetinjstva 

( prva godina)

ddr.sc. Lidija Pehar, red. prof.

10 i 11.4

.2017.

9:00-12:00 i

15:00-19:00

Logika (treća godina) dr.sc. Zoran Primorac, red. prof.
10.4.2017. 14:00-17:00 Metodika nastave prirode i društva 1 (četvrta godina) Marko Živko, v. asistent
11.4.2017. 9:00-12:00 Metodika nastave prirode i društva 1 (četvrta godina) Marko Živko, v. asistent
11.4.2017.  10:00-13:00

Didaktika

(druga godina)

Anita Imre, v. asistentica
20.4.2017. 16:00-19:00

Povijest

(treća godina)

dr.sc. Tihomir Zovko,doc.
21.4.2017. 15:00-18:00

Povijest

(treća godina)

dr.sc. Tihomir Zovko,doc.
 20.4.2017. 9:30-11:00 Vokalno instrumentalni praktikum 2 Marija Nedić, asistentica
20.4.2017. 11:00-12:30 Vokalni praktikum Marija Nedić, asistentica
 20.4.2017. 18:00-20:00

 Računalni praktikum

(prva godina)

prof.dr.sc. Tonćo Marušić
 21.4.2017. 9:00-12:00

Računalni praktikum

(prva godina)

prof.dr.sc. Tonćo Marušić
27.4.2017 16:00-19:00

Hrvatski jezik 2

(prva godina)

Martina Jukić, asistentica
27.4.2017. 16:00-19:00

Metodika nastave likovne kulture 1

(druga godina)

 

mr. art. Mario Šunjić, v. asistent
28.4.2017. 9:00-12:00

Metodika nastave likovne kulture 3

(treća godina)

mr.srt. Mario Šunjić, v. asistent
28.4.2017. 15:00-18:00

Metodika nastave likovne kulture 1

(druga godina)

mr.art. Mario Šunjić, v. asistent
29.4.2017. 9:00-12:00

Metodika nastave likovne kulture 3

(treća godina)

mr.art. Mario Šunjić, v. asistent 
28.4.2017. 8:30-11:00 

Hrvatski jezik 2

(prva godina) 

Martina Jukić, asistentica
29.4.2017. 8:30-12:00

Hrvatski jezik 2

(prva godina)

Martina Jukić, asistentica
 28. travanj 2017.  11:00-13:00 i15:00-19:00

Geografija

(prva godina)

dr.sc. Mirjana Milićević, doc. 
    SVIBANJ  
3.5.2017. 16:00-19:00

Matematika 2

(druga godina)

prof.dr.sc. Ljiljanka Kvesić
3.5.2017. 16:00-19:00

Pedagogija djece s posebnim potrebama

(treća godina)

mr.sc. Katarina Pinjuh, v. asistentica
4.5.2017. 16:00-19:00

Pedagogija djece s posebnim potrebama 

(treća godina)

mr.sc. Katarina Pinjuh, v. asistentica
4.5.2017. 9:00-12:00

Metodika nastave  matematike 2

(treća godina)

prof.dr.sc. Ljiljanka Kvesić
4.5.2017. 8:30-14:00 Dječja književnost (druga godina) dr.sc. Marija Vasilj
4.5.2017. 15:00-18:00

Matematika 2

(druga godina)

prof.dr.sc. Ljiljanka Kvesić
5.5.2017. 9:00-12:00

Metodika nastave matematike 2

(treća godina)

prof.dr.sc. Ljiljanka Kvesić
3.5.2017. 16:00-19:00 Scenska kultura (prva godina) Maja Lasić, asistentica
4.5.2017. 15:00-18:00 Scenska kultura (prva godina) Maja Lasić, asistentica
5.5.2017. 10:00-12:00 Scenska kultura (prva godina) Maja Lasić, asistentica
 9.5.2017.  13:00-15:15   Vokalni praktikum, 1.g. RN  Marija Nedić
 9.5.2017.   9:00-12:00 i 15:00-18:00

Metodika nastave tjelesne i zdravstvene kulture 1

(druga godina)

prof.dr.sc. Mladen Kvesić

8.5.2017. 15:00-18:00 MNTZK-a 3 (treća godina) prof.dr.sc. Mladen Kvesić
11.5.2017. 11:30-13:00 Vokalno-instrumentalni praktikum2, 2.g.RN Marija Nedić
12.5.2017. 9:00-14:00 MNTZK-a 1 (druga godina) prof.dr.sc. Mladen Kvesić
13.5.2017. 9:00-12:00 MNTZK-a 3 (treća godina) prof.dr.sc. Mladen Kvesić
11.5.2017. 16:00-19:00 Psihologija djetinjstva (prva godina) Vanja Topić, asistentica
12.5.2017. 9:00-12:00 Psihologija djetinjstva (prva godina) Vanja Topić, asistentica
12.5.2017. 15:00-19:00 Pedagoška psihologija2 (druga godina) Vanja Topić, asistentica
13.5.2017. 9:00-12:00 Psihologija djetinjstva (prva godina) Vanja Topić, asistentica
13.5.2017. 9:00-11:00

Didaktika

(druga godina)

Anita Imre, asistentica
 29.5. 2017.  16:00-19:00 Metodika nastave hrvatskoga jezika 2 (četvrta godina)  dr.sc. Marko Tokić, doc. 
30.5.2017. 9:00-12:00 Usmena književnost (četvrta godina) dr.sc. Marko Tokić, doc. 
 15.5.2017. 9:00-12:00 Metodika nastave glazbene kulture 1 (treća godina)  
15.5.2017. 15:00-18:00 Metodika nastave glazbene kulture 3 (četvrta godina)  
 15.5.2017. 9:00-12:00 i 15:00-18:00

Engleski jezik 2

(prva godina)

Milea Ajduk Kurtović, asistent

 16.5.2017.

10:30-15:00

 

Engleski jezik 2

(druga godina)

Milea Ajduk Kurtović, asistent
22.5.2017. 11:00-12:30 Vokalno instrumentalni praktikum 2(druga godina) Marija Nedić, asis.
22.5.2017. 16:00-19:00 Logika (treća godina) Martina Ćorluka, asistentica
22.5.2017. 12:30-14:00 Vokalni praktikum (prva godina) Marija Nedić, asiste.
23.5.2017. 9:00-12:00 i 15:00-18:00 Logika (treća godina) Martina Ćorluka, asistentica
24.5.2017. 9:00-12:00 Logika (treća godina) Martina Ćorluka
24.5.2017. 16:00-18:00 Matematika 2 ( druga godina)  prof.dr.sc. Ljiljanka Kvesić
25.5.2017. 9:00-11:00 MNM2 (treća godina) prof.dr.sc. Ljiljanka Kvesić
25.5.2017. 9:00-12:00 i 14:00-17:00 Scenska kultura (prva godina) Maja Lasić, asistentica

25.5.2017.

16:00-19:00 Povijest (treća godina) dr.sc. Tihomir Zovko, doc. 
 25.5.2017.   18:00-20:00 Računalni praktikum (prva godina) prof.dr.sc. Tonćo Marušić
 26.5.2017. 15:00-18:00 Povijest (treća godina) dr.sc. Tihomir Zovko, doc.
 26.5.2017.   9:00-12:00 Računalni praktikum (prva godina) prof.dr.sc. Tonćo Marušić
31.5.2017. 9:00-12:00 Usmena književnost (4 godina) dr.sc. Marko Tokić, doc. 
31.3.2017.  14:00-18:00 Uvod u znanost o književnosti (treća godina) dr.sc. Marko Tokić, doc
 Lipanj
       
 1 i 2. 6.2017.  15:30-20:00 Mediji i zaštita maloljetnika (četvrta godina) dr.sc. Ilija Musa, doc. 
 2.6.2017. 9:00-12:00 Didaktika (druga godina) Anita Imre, asistentica

ODGOĐENO

 1.6.2017.

 16:00-20:00  Geografija (prva godina)  dr.sc. Mirjana Milićević, doc. 

 

ODGOĐENO2 i 3.6.2017.

9:00-12:00 Geografija (prva godina dr.sc. Mirjana Milićević, doc. 
 1.6.2017. 16:00-20:00 Pedagogška psihologija 2 (druga godina) Vanja Topić, asistentica
 2.6.2017.  13:00-15:00 Pedagoška psihologija 2 (druga godina) Vanja Topić, asistentica
 3.6.2017. 8:00-12:00 Pedagoška psihologija 2 (druga godina) Vanja Topić, asistentica
 1.6.2017. 18:00-20:00  Metodika nastave likovne kulture 3 (treća godina)  mr.art. Mario Šunjić,v. asistent 
1.6.2017. 16:00-18:00 Metodika nastave glazbene kulture 1 (treća godina)  
 2.6.2017. 9:00-12:00

Metodika nastave likovne kulture 3

(treća godina)

mr.art. Mario Šunjić, v. asistent
 2.6.2017. 14:00-17:00

Metodika nastave likovne kulture 1

(druga godina)

mr.art. Mario Šunjić, v. asistent
 3.6.2017. 9:00-12:00

Metodika nastave likovne kulture 1

(druga godina)

mr.art. Mario Šunjić, v. asistent
 2.6.2017.  15:00-19:00 Metodika nastave glazbene kulture 1 (3 godina)
 2.6.2017.   9:00-13:00 Metodika nastave glazbene kulture 2 ( četvrta godina)
 13.6.2017. 9:00-13:00 i 15:00-19:00 Psihologija djetinjstava ddr.sc. Lidija Pehar, red. prof.
 14.6.2017.  9:00-14:00 Pedagoška psihologija 2 ddr.sc. Lidija Pehar, red. prof.
 

Raspored predavanja Opširnije...